Чим відрізняється коротка та довільна?

Довільна програма (FS) – це друга частина змагань у одиночному та парному катанні, яка виконується після короткою програми. Вважається більш вільною та творчо вираженою частиною змагань. Головна умова музики довільною програми – відсутність слів.Feb 15, 2022

Що таке коротка програма та довільна?

Коротка програма (англ. Short program; скор. SP) у фігурному катанні – перша частина змагань в одиночному (чоловічому та жіночому) та парному катанні. У пар запроваджено з літа 1964 року як аналог обов'язкової програми одиночників.

Що входить у довільну програму?

один паралельний стрибок; один каскад чи комбінація стрибків; два різні викиди; три підтримки та одна підкрутка.

Хто виграв довільну програму у жінок?

Російські дівчата виконали 16 елементів ультра-си довільній програмі чемпіонату Росії! Каміла Валієва, Анастасія Мішина та Олександр Галлямов вперше у кар'єрі виграли золоті медалі цього турніру Олександра Трусова здобула срібло.

Скільки учасниць у довільній програмі?

Регламент змагання В довільній програмі конкурувати з представницями Росії буде дуже складно — із 25 учасниць, що відібрали в довільну програмутільки вони виконують четверні стрибки.

Як зрозуміти довільну програму?

довільна програма — Друга та довша частина змагань у одиночному та парному фігурному катанні, що виконується після короткої програми.

Чому Аксель найскладніший стрибок?

Справа в тому, що це єдиний стрибок, В якому неціле число оборотів. Так під час виконання потрійного акселя фігурист робить 3.5 обороту навколо своєї осі, а не три як у решті потрійних стрибків. Аксель ⁠— обов'язковий до виконання стрибок в одиночному катанні.

Чим відрізняється довільна програма?

Довільна програма (FS) – це друга частина змагань у одиночному та парному катанні, яка виконується після короткої програми. Вважається більш вільною та творчо вираженою частиною змагань. Головна умова музики довільної програми – Відсутність слів.